Latvijas hokejistes pasaules čempionāta turnīrā atspēlē četrus vārtus, gūst uzvaru pār Taivānu

Latvijas sieviešu hokeja valstsvienība trešdien Spānijā ar 6:5 pagarinājumā uzveica Taivānu un saglabāja izredzes pasaules čempionātā otrās divīzijas A grupā pakāpties uz augstāku līmeni, liecina rīkotāju informācija.

Otrās trešdaļas vidū Latvijas hokejistes nonāca iedzinējās ar 1:5, taču pēdējā periodā spēja panākt izlīdzinājumu un pagarinājumā guva uzvaras vārtus.

Ar trim gūtiem vārtiem izcēlās Līga Miljone, kura arī nodrošināja uzvaru pagarinājuma pirmajā minūtē.

Vārtus Latvijai pirmajā trešdaļā guva Miljone, izvirzot komandu vadībā, taču līdz otrā perioda vidum rezultatīvas bija tikai taivānietes, panākot 5:1. Divi Kristas Nikoles gūtie vārti un Miljones precīzais metiens ļāva Latvijai pēdējā trešdaļā samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet neizšķirtu divas minūtes pirms pamatlaika beigām atjaunoja Krista Jipčuka.

Iepriekš pirmajās divās spēlēs piecu valstsvienību turnīrā Latvijas izlase pēcspēles metienos piekāpās Spānijai (0:1), bet pārliecinoši uzveica Meksiku (8:2).

Galvenā trenera Mika Goluboviča vadītā Latvijas izlase turnīra noslēgumā Hakas pilsētā piektdien vēl mērosies spēkiem ar Lielbritānijas hokejistēm, kas arī pretendē uz pirmo vietu.

Latvijas valstsvienībā ir iekļautas divas vārtsardzes, septiņas aizsardzes un 12 uzbrucējas.

Uz pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupu pakāpsies tikai turnīra uzvarētājas.