Latvijas hokejistes pasaules čempionātā cieš otro zaudējumu I divīzijas turnīrā

Latvijas sieviešu hokeja izlase pirmdien Ruānā, Francijā, ar 4:5 piekāpās Dānijas hokejistēm un cieta otro neveiksmi pasaules čempionātā I divīzijas A grupā, liecina rīkotāju informācija. Pirms pēdējās trešdaļas latvietēm bija vienu vārtu pārsvars, ko neizdevās noturēt.

Latvijas izlasē divus vārtus guva Līga Miljone, kā arī precīzas bija Agnese Apsīte un Ieva Pētersone.

Dānietes pirmajā trešdaļā ieguva 2:1 pārsvaru, tomēr Miljones divi gūti vārti palīdzēja līdz perioda beigām Latvijas izlasei pārņem vadību. Otrajā trešdaļā Dānija panāca izlīdzinājumu, bet Pētersone atjaunoja vienu vārtu pārsvaru Latvijas izlasei. Dānijas izlase labāk aizvadīja trešo periodu, kura otrajā pusē nepilnās divās minūtēs iemeta divas ripas Evijas Tētiņas sargātajos vārtos.

Jau vēstīts, ka galvenā trenera Aleksandra Macijevska vadītā Latvijas izlase turnīru sāka ar zaudējumu Čehijai (1:5), bet turpinājumā līdz sestdienai vēl spēlēs pret Francijas, Norvēģijas un Austrijas hokejistēm. Turnīra uzvarētājas pakāpsies uz elites divīziju, turpretim vājākā komanda izkritīs uz I divīzijas B grupu.

Pērn Latvijas sieviešu izlase uzvarēja I divīzijas B grupā un pakāpās vienu līmeni augstāk.