Latvijas hokejistes olimpiskajā priekškvalifikācijā pārspēj Ķīnu

Latvijas sieviešu hokeja valstsvienība piektdien Francijā tika pie pirmās uzvaras 2018.gada Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu priekškvalifikācijas turnīrā, ar 4:2 pārspējot Ķīnas izlasi, liecina organizatoru informācija. Latvijas hokejistes vēl saglabā izredzes uzvarēt grupā un iekļūt atlases izšķirošajā kārtā.

Divus vārtus Latvijai guva Ilze Bičevska un precīzas bija arī Agnese Apsīte un Ieva Pētersone.

Bičevska līdz pirmās trešdaļas vidum panāca 2:0, otrā perioda sākumā Apsīte iemeta trešo ripu, tomēr ķīnietes līdz pēdējam pārtraukumam divus vārtus atguva. Latvijas uzvaru nostiprināja Pētersone ar ceturto vārtu guvumu astoņas minūtes pirms beigu svilpes.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē latvietes ceturtdien zaudēja Itālijai (2:3), kas vēlāk piektdien tiksies ar Franciju. Latvijas izlasei pret mājiniecēm francūzietēm Seržī pilsētā vēl būs jāspēlē svētdien.