Sporta ziņas

TTT Rīga basketbolistes uzvar «Olympiakos»

Sporta ziņas

Rīt Arēnā Rīga sāksies Federāciju kauss tenisā

Hokejas izlases treniņš

Latvijas hokeja valstsvienības kandidāti Hārtlija vadībā trenējas Rīgā

Kamēr Latvijas izlases eksperimentālais sastāvs piedalās pārbaudes turnīrā Dienvidkorejā, hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs tepat Rīgā strādā ar potenciālajiem pamatsastāva spēlētājiem. Hārtlijs Latvijā ir ieradies uz pāris dienām, lai vadītu vairākus ledus treniņus hokejistiem, kuri ikdienā spēlē Eiropas klubos.

Viens no treniņu dalībniekiem ir Miks Indrašis, kurš Maskavas "Dinamo" rindās aizvada savu pirmo leģionāra sezonu. Viņš intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka sezona pašam varēja būt arī veiksmīgāka, jo vidusposms nebija tas labākais.

Treniņos piedalās vēl viens KHL pārstāvis aizsargs Artūrs Kulda - viņš ikdienā pārstāv Čerepovecas "Severstaļ". Uz ledus strādāja arī Artūra brālis Edgars Kulda, kura darbavieta šosezon ir Čehijas klubs "Berani Zlin". Čehijā savu meistarību šosezon pierāda arī pieredzējušais aizsargs Oskars Cibuļskis - viņa pārstāvētā "Hradec Kralove" turnīra tabulā ieņem ceturto pozīciju. Cibuļskis nešaubās, ka izlases treniņos apgūtais noteikti noderēs arī klubā.

Vēl viens leģionārs, kurš trenējās Hārtlija uzraudzībā, ir Vācijas bundeslīgas kluba "Wild Wings" uzbrucējs Rihards Bukarts. Kopā ar Eiropas klubus pārstāvošiem hokejistiem slidoja arī vairāki Latvijas līgas spēlētāji. 

Hārtlijs pastāstīja, ka bija lieliski satikt veterānus, kā arī pavērās iespēja iepazīstināt ar izlases kultūru vairākus jaunos spēlētājus. Šie hokejisti atgriezīsies savās komandās, līdzi ņemot ļoti vērtīgu pieredzi, uzsvēra treneris. 

Pēdējo treniņu Hārtlija vadībā hokejisti aizvadīs piektdien, bet nākamreiz Kanādas speciālists Latvijā būs neilgi pirms pasaules čempionāta, kas notiks maijā. 

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti