Latvijas hokeja valstsvienība pārbaudes turnīru Dienvidkorejā sāk ar uzvaru pār mājinieci

Latvijas hokeja valstsvienība trešdien pārbaudes turnīru Dienvidkorejā uzsāka ar uzvaru pār mājiniekiem. Latvieši bija pārāki ar rezultātu 6:2, liecina Latvijas Hokeja federācijas un organizatoru informācija.

(papildināts ar vārtu guvējiem)

Divus vārtus Latvijas izlases labā guva Edgars Homjakovs, kura kontā arī viena rezultatīva piespēle. Savukārt pa reizei precīzi bija Egīls Kalns, Kristaps Jakobsons, Artūrs Homjakovs un Aleksejs Širokovs.

Pirmajā periodā Latvijas izlases izvirzījās vadībā ar 2:0, taču mājinieki prata atspēlēties. Otrajās divdesmit minūtēs Dienvidkorejas vārtos lidoja vēl divas ripas, rezultātam kļūstot 4:2. Arī trešajā periodā Latvijas spēlētāji guva divus vārtus, tiekot pie droša panākuma.

Latvijas izlases sastāvā šajā turnīrā spēlē pārsvarā Latvijas virslīgas hokejisti. Arī treneris Bobs Hārtlijs uz Dienvidkoreju nav devies; izlases trenera lomu šoreiz pilda Valērijs Kuļibaba.

Pērn Latvijas un Dienvidkorejas izlases tikās pasaules čempionāta grupu turnīrā. Toreiz ar rezultātu 5:0 pārāki bija latvieši.

Pirmajā turnīra mačā Kazahstāna ar 5:2 pieveica Japānu.

Latvijas valstsvienībai ceturtdien paredzēta spēle pret Japānu, savukārt dienu vēlāk pārbaudes turnīrs tiks noslēgts ar maču pret Kazahstānu.