Latvijas hokeja valstsvienība bez potenciālajiem līderiem pieveic arī Franciju

Latvijas hokeja valstsvienība ceturtdien pārbaudes mačā Minskā droši pārspēja Francijas izlasi (4:1), liecina organizatoru informācija. Šī Latvijai bija otrā uzvara divās dienās, jo ceturtdien Boba Hārtlija vadītie vīri ar identisku rezultātu apspēlēja slovēņus.

Divus vārtus Latvijas izlases labā guva Egils Kalns, bet pa reizei precīzi bija Rihards Marenis un Lauris Rancevs.

Spēles ievads pagāja bez vārtu guvumiem, taču trešdaļas beigas labi padevās latviešiem. Vispirms rezultātu atklāja Kalns, bet divas minūtes vēlāk precīzs bija arī Marenis. Arī otro periodu veiksmīgi iesāka Latvijas izlase, Kalnam otro reizi pārspējot francūžu vārtsargu.

Divas minūtes pirms mača beigām goda vārtus guva arī Francijas izlase, bet Rancevs uzreiz atbildēja ar ripas raidījumu tukšajos Francijas izlases vārtos.

Hārtlija vadīto izlasi šajā turnīrā veido galvenokārt Latvijas virslīgas hokejisti. Vienīgais spēlētājs šajā sastāvā ar pieredzi pasaules čempionātā ir Roberts Lipsbergs.

Pēdējo spēli turnīrā Latvijas izlase svētdien aizvadīs pret mājinieci Baltkrieviju. Šo spēli tiešraidē varēs vērot LTV7 un REplay.lv.