Latvijas hokeja studentu izlase piekāpjas Slovākijai un Universiādi noslēdz sestajā vietā

Kazahstānas pilsētā Almati notiekošās Universiādes hokeja spēlē par piekto vietu Latvijas hokeja studentu izlase piekāpās Slovākijas vienaudžiem ar rezultātu 4:5, tādējādi ierindojoties sestajā vietā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau piektajā minūtē atklāja Valters Frejs, bet mazliet vēlāk latviešu pārsvaru palielināja Kristaps Millers. Taču trešdaļas noslēgumā slovāki vārtu starpību samazināja līdz minimumam.

Otrajā trešdaļā Oļegs Šišļaņņikovs atkal atjaunoja Latvijai divu vārtu pārsvaru, bet trešdaļas noslēgumā Slovākijas studenti jau bija panākuši rezultātu 3:3.

Trešā trešdaļa pagāja Slovākijas studentu zīmē, viņi spēja Latvijas vārtos raidīt divas ripas. Sešas minūtes līdz spēles beigām Millers, gūstot jau otros vārtus šajā spēlē, samazināja vārtu starpību, taču panākt neizšķirtu un izvirzīties vadībā Latvija vairs nespēja, tādējādi ciešot zaudējumu.

Jāatgādina, ka studentu izlase turnīru iesāka ar pagarinājumā gūtu uzvaru pret Japānu 4:3, otrajā spēlē cieta sagrāvi no Krievijas jauniešiem ar 1:7, bet trešajā uz 6:2 uzveica Dienvidkorejas studentus. Ceturtdaļfinālā Latvijas studenti zaudēja Kanādai ar 2:5, bet cīņā par 5. līdz 8. vietu ar 7:3 pārspēja Japānu.