Pasaules kausa sacensības daiļslidošanā junioriem

Latvijas basketbola izlases treniņš pirms spēles ar Melnkalnes valstsvienību

Hokeja virslīga. "Kurbads" - "Mogo"

Latvijas hokeja sezona sākas ar HK «Mogo» uzvaru pār čempioniem HK «Kurbads»

Ar zaudējumu Latvijas hokeja čempionāta regulāro sezonu sestdien sāka titula īpašnieks HK "Kurbads", kas ar 3:5 jaunajā mājas arēnā Rumbulā piekāpās HK "Mogo" vienībai, liecina rīkotāju informācija.

Pēdējās trešdaļas vidū rezultāts vēl bija neizšķirts 3:3, līdz HK "Mogo" vadību atguva Vladimirs Mamonovs, bet Krišs Lipsbergs trīs minūtes pirms mača beigām nostiprināja pērnās sezonas sudraba medaļnieku uzvaru ar piektajiem vārtiem.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Pauls Zvirbulis, kura rēķinā bija arī viena rezultatīva piespēle.

Latvijas hokeja virslīgā šosezon spēlēs sešas komandas - arī “Liepāja/Optibet”, “Zemgale/LLU”, “Prizma” un HS “Rīga”.

Regulārajā sezonā virslīgā, kas komerciālu apsvērumu dēļ nosaukta par "Optibet" hokeja līgu, katra komanda aizvadīs 30 spēles, bet izslēgšanas mačos iekļūst četras labākās vienības, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām.