Latvijas hokeja čempioni «Kurbads» pārbaudes mačā uzvar «Mogo»

Latvijas hokeja čempionvienība „Kurbads” trešdien savā laukumā pārbaudes mačā ar 5:4 apspēlēja HK „Mogo”, liecina „Kurbads” informācija. Mača uzvara tika nodrošināta vien pēdējā minūtē.

Uzvarētāju rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Mārtiņš Gipters, Edgars Homjakovs, Toms Hartmanis, Deivids Sarkanis, kas guva divus vārtus.

Vārtus „Mogo” labā guva Andris Siksnis, Ronalds Cinks, Jānis Ozoliņš un Juris Ziemiņš.

Pirmajā trešdaļā viesi divas reizes prata izvirzīties vadībā, pēc divdesmit minūtēm rezultātam esot 1:2. Otrā trešdaļa labāk padevās „Kurbads” hokejistiem, kas prata pārņemt vadību ar 4:3. Savukārt piecas minūtes pirms mača beigām „Mogo” rezultātu izlīdzināja, bet pēdējā pamatlaika minūtē Sarkanis nodrošināja uzvaru mājiniekiem.

Latvijas čempioniem šī bija desmitā uzvara pēc kārtas, sērijai sākoties pagājušās sezonas izskaņā.

Pērn „Kurbads” Latvijas hokeja līgas finālsērijā ar 4-0 pārspēja „Zemgali/LLU”.