Rīta Panorāma

Intervija ar Normundu Krapsi

Rīta Panorāma

Intervija ar Ati Zakatistovu

Telefonintervija ar Viesturu Koziolu

Latvijas hokeja čempioni kļūs zināmi pēc federācijas valdes lēmuma

Atsakoties no izslēgšanas turnīra rīkošanas, vietu sadalījumu pašmāju hokeja čempionātā varētu noteikt pēc regulārās sezonas rezultātiem, taču arī tam būs nepieciešams Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valdes lēmums, jo situācija nav vienkārša, telefonsarunā Latvijas Televīzijā pirmdien pastāstīja LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

LHF pirms lēmuma pieņemšanas vispirms jāizanalizē situācija par regulārajā sezonā nenotikušo pēdējo spēli, paskaidroja Koziols. Uz pirmo vietu tabulā var pakāpties "Olimp", ja nopelnīs punktus par uzvaru spēlē pret HS "Rīga", kas uz spēli neieradās. Taču HS "Rīga" uz spēli nevarēja ierasties tādēļ, ka spēlētājiem epidemioloģiskās situācijas dēļ tas bija aizliegts, piebilda LHF ģenerālsekretārs. Situāciju vērtēs nākamnedēļ LHF valdes sēdē. 

"Būs mazliet jāpagaida, ir tehniskas lietas, kas jāsaprot pirms lēmuma pieņemšanas," teica Koziols. "Tā ka šonedēļ droši vien to neuzzināsim."

Pirms LHF lēmuma par pēdējās spēles rezultātu pirmajā vietā turnīra tabulā ir HK "Kurbads".

LHF Disciplinārā  komisija pirmdien atzina, ka HS "Rīga" uz spēli pret "Olimp" neieradās nepārvaramas varas jeb force majeur dēļ. Komisija spēli atzina par nenotikušu jeb atceltu, bet LHF valdei būs jālemj, kā tas ietekmēs vietu sadalījumu rezultātu tabulā.

LHF valdei būs jālemj arī par jauno līgumu ar Nacionālo hokeja līgu (NHL), bet tas vēl ir saskaņošanas stadijā. Koziols martā ASV piedalījās sarunās ar NHL pārstāvjiem un vienojās, ka Latvijai ar pasaulē spēcīgāko līgu būs atsevišķs līgums, nevis kopīgs ar daudzām citām valstīm kā pašlaik. 

Savukārt par pasaules čempionāta iespējamu norisi maijā Šveicē īpašu cerību Koziolam nav. Ja Šveicē kantoni slēdz robežas un ierobežo pārvietošanos, tas ir signāls, ka diez vai kas labs ir gaidāms, sacīja LHF ģenerālsekretārs. Taču viņš piebilda, ka par pasaules čempionātu nav daudz ko spekulēt, jo jāgaida Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) lēmums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti