Latvijas hokeja čempionāta līderi HK «Mogo» zaudē Liepājā

Turnīra līderi HK "Mogo" sestdien viesos ar 4:5 piekāpās HK "Liepāja" hokejistiem un nespēja turpināt četru uzvaru sēriju Latvijas čempionātā, liecina rīkotāju informācija. Uzvaras sestdien guva arī HK "Kurbads" un "Zemgale/LLU".

Liepājā uzvarētājiem izcēlās Bruno Zabis, gūstot divus vārtus un veicot divas rezultatīvas piespēles. HK "Mogo" divu vārtu guvumu nodrošināja Vladimirs Mamonovs.

Trīsarpus minūtes pirms pēdējā pārtraukuma liepājnieku pārsvars sasniedza 4:0. HK "Mogo" divreiz spēja mājinieku pārsvaru sadeldēt līdz minimumam, bet neizšķirtu nepanāca. Liepājas klubs nodrošināja ceturto uzvaru pēc kārtas.

Dienas pārējās spēlēs HK "Kurbads" viesos ar 3:2 pagarinājumā pārspēja "Prizmas" hokejistus, bet "Zemgale/LLU" ar 9:2 izbraukumā pieveica HS "Rīga" hokejistus.

Turnīra tabulas galvgalī HK "Mogo" ir 65 punkti 28 spēlēs, otro vietu saglabā HK "Prizma" ar 55 punktiem 29 spēlēs, bet trešo pozīciju ar 54 punktiem ieņem "Zemgale/LLU", kas par trim punktiem apsteidz HK "Kurbads".

Latvijas čempionātā regulārajā sezonā septiņas komandas līdz 2.martam izspēlēs sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā cīņu turpinās četras labākās vienības.