Latvijas čempionāta līderi HK «Mogo» pārspēj atpalicējus «Lido» hokejistus

Latvijas čempionāta līderi HK "Mogo" sestdien savā laukumā ar 6:4 pārspēja turnīra pastarīšus "Lido" hokejistus, liecina organizatoru informācija.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Kārlis Ozoliņš un Elviss Želubovskis, bet "Lido" tikpat rezultatīvs bija Bulats Gaļimovs.

Otrās trešdaļas 3.minūtē Želubovska vārtu guvums ļāva HK "Mogo" panākt 4:0 pārsvaru, taču pēdējās trešdaļas vidū mājiniekiem bija vairs tikai vienu vārtu pārsvars (5:4). Tiesa, Gatis Gricinskis ātri guva uzvarētājiem sestos vārtus, un rezultāts līdz beigu svilpei vairs nemainījās.

Vēl divas spēlēs sestdien uzvaras guva līderu tuvākie konkurenti HK "Prizma", kā arī HS "Rīga". HK "Prizma" ar 3:1 mājās pārspēja HK "Liepāja" hokejistus, savukārt HS "Rīga" savā laukumā ar 4:2 bija pārāka par "Zemgale/LLU".

Līderpozīcijas turnīra tabulā HK "Mogo" nodrošina 26 punkti 10 spēlēs. HK "Prizma" rēķinā ir 22 punkti, bet 11 spēlēs.

Latvijas čempionātā regulārajā sezonā septiņas komandas līdz 2.martam izspēlēs sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā cīņu turpinās četras labākās vienības.