Hokeja laukums

Hokeja laukums

Hokeja laukums

Hokeja laukums

Latvijas uzņēmums līderos sporta spēļu trenažieru ražošanā

Latvijas bijušo hokejistu uzņēmums izvirzās līderos sporta spēļu trenažieru ražošanā

Pasaules līderi florbola trenažieru ražošanā un vieni labākajiem ārpusledus aprīkojuma izgatavošanā ledus hokejam - tādu līmeni ir sasniedzis vairāku bijušo Latvijas hokejistu izveidots uzņēmums, kas lolo vēl vērienīgākas nākotnes ambīcijas. 

"Sport Revolution" līdzīpašnieks Jānis Leitāns savulaik spēlēja kopā ar Kristapu Sotnieku, Mārtiņu Karsumu un Kasparu Daugaviņu, līdz pats izvēlējās vairāk pievērsties mācībām, lai sāktu uzņēmējdarbību. Savu izvēli Leitāns nenožēlo, lai gan, tāpat kā daudziem hokeja ceļa gājējiem, viņa vecāki savulaik vēlējās, lai dēls kļūtu par profesionāla līmeņa spēlētāju.

Uzņēmumā darbojas apmēram 10 cilvēku komanda, ražojot trenažierus ledus un lauka hokejam, florbolam un grīdas dažādiem sporta veidiem, piemēram, basketbolam. Pērn kompānija sasniedza teju 800 000 eiro apgrozījumu, un tās rēķinā ir arī sadarbība ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Pitsburgas "Penguins", kuru hallē izvietoti "Sport Revolution" trenažieri. 

Leitāns lēš, ka ledus hokejā "Sport Revolution'' ir TOP 3 ārpusledus treniņu aprīkojumu ražotājs, bet florbolā stabils pasaules līderis. Par perspektīvu uzņēmumā uzskata lauka hokeju kā sporta veidu ar ļoti lielu dalībnieku skaitu. Trenažieru izstrāde ir radošs process neatkarīgi no sporta veida, saka Leitāns. 

"Sport Revolution" darbojas sešus gadus, bet ražošana sākās jau pirms tam, pastāstīja vēl viens "Sport Revolution" līdzīpašnieks Pēteris Sutta. Viņš pēc spēlētāja gaitām ieguva trenera izglītību un vadīja hokeja skolu "Lūši". Sutta uzsver, ka piedāvājumam jābūt kvalitatīvam, lai varētu tirgot produkciju pasaules tirgū. Uzņēmuma pamatu veidoja pašu iekrājumi, bet ne mazāk svarīgs bija arī ieguldītais darbs un laiks. Ražošana sākās mājas apstākļos un tika izgatavoti daudzi prototipi, līdz izdevās atrast trenažieriem īsto variantu. 

Sutta hokejista gaitas beidza pēc ceļgala traumas, bet hokeja klubā "Rīga 2000" iepazina Viesturu Koziolu, kurš piedāvāja strādāt bērnu un jaunatnes sporta attīstībā. Savs Stenlija kauss uzņēmuma attīstībā būs izcīnīts, kad katrā NHL arēnā izmantos "Sport Revolution" ražotos trenažierus, piebilst bijušais spēlētājs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti