Latviijas U-18 hokeja izlase līdzīgā cīņā PČ spēlē piekāpjas Somijai

Latvijas U-18 izlases hokejisti svētdien Cūgā (Šveice) ar 1:3 zaudēja Somijas vienaudžiem pasaules čempionāta elites divīzijā jauniešiem, informē organizatori.

Ērika Miļuna trenētās Latvijas izlase cieta trešo zaudējumu. Rihards Puide 14. minūtē vadībā izvirzīja Latviju, bet Somija 29.minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu un turpinājumā guva vēl divus vārtus, ieskaitot vēl vienu reizi realizētu skaitlisko vairākumu.

Latvieši pa somu vārtiem meta 32 reizes – par trim vairāk nekā pretinieki.

Ceturtdien Latvija ar 6:11 zaudēja Kanādai, bet piektdien ar 1:4 piekāpās Čehijas vienaudžiem.

Latvijas izlase pirmdien tiksies ar Šveici, kas būs grupu turnīra pēdējā spēle.

Turnīrā piedalās 10 komandas, kas sadalītas divās grupās pa piecām katrā. Četras labākās komandas no katras grupas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet 5.vietu ieguvējas cīnīsies par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā.

PČ spēle hokejā U-18 izlasēm:

*Latvija – Somija 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Vārtus guva: Rihards Puide – Juliuss Natinens, Patriks Laine 2

Vārtsargi: Gustavs Grigals (48:06-50:33 Denijs Romanovskis) – Veini Vehvilainens