Latviešu NHL duelī Girgensona «Sabres» izrauj uzvaru pār Bļugera «Penguins»

Piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) laukumos nūjas krustoja Latvijas hokejist Teodors Bļugers un Zemgus Girgensons. Šoreiz šajā cīņā pārāki ar 4:3 pagarinājumā izrādījās Girgensona „Sabres”, kas tikai divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu, liecina NHL informācija.

Girgensons šajā mačā spēlēja 10 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt Bļugers „Penguins” rindās spēlēja 8 minūtes un 25 sekundes, visos citos rādītājos paliekot uz nulles.

Uzvaru mājiniekiem papildlaika pēdējā minūtē nodrošināja Konors Šīrijs.

Spēli labāk iesāka „Sabres”, kam Džeks Eikels jau ceturtajā minūtē atklāja rezultātu. Mājinieku prieki gan bija īsi, jo pēc nepilnas minūtes rezultāts atkal bija neizšķirts. Līdz perioda beigām Bufalo komandai vadību atguva Šīrijs.

Otrā perioda izskaņā ar minūtes un trīs sekunžu atstatumu divus vārtus guva „Penguins” spēlētāji, kas vadību noturēja līdz gandrīz līdz pamatlaika izskaņai.

Sezonas kopvērtējumā 64 spēlēs „Sabres” iekrājuši 68 punktus, esot NHL Austrumu konferences 11. vietā. Savukārt „Penguins” ar 75 punktiem 64 spēlēs atrodas soli aiz izslēgšanas spēļu robežas šajā pat divīzijā.