Latviešu hokejistu pārstāvētie NHL klubi piedzīvo zaudējumus

Latviešu hokejistu pārstāvētie Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubi sestdien piedzīvoja zaudējumus – Zemgus Girgensona pārstāvētais Bufalo “Sabres” papildlaikā ar 1:2 piekāpās Toronto “Maple Leafes”, Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” ar 2:5 zaudēja Sentluisas “Blues”, bet Elvis Merzļikins nespēja nosargāt Kolumbusas “Blue Jackets” vārtus sausā un komanda ar 0:2 zaudēja Ņujorkas “Islanders”, liecina organizatoru informācija.

“Sabres” zaudējumā” pret “Maple Leafs” Girgensons laukumā pavadīja deviņas minūtes un 27 sekundes, kuru laikā pielietoja trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Otrajā trešdaļā Viljams Nīlanders izvirzīja Toronto vienību vadībā, bet trešajā trešdaļā Rasmuss Ristolainens spēles rezultātu izlīdzināja. Papildlaika otrajā minūtē Džons Tavaress guva uzvaras vārtus, ļaujot “Maple Leafs” līdzjutējiem uzgavilēt.

Ar 29 punktiem 27 spēlēs “Sabres” ierindojas NHL Austrumu konferences desmitajā vietā. Nākamo spēli vienība aizvadīs pirmdien, uzņemot Ņūdžersijas “Devils”.

Tikmēr Pitsburgas “Penguins” ar 2:5 zaudēja Sentluisas “Blues”. Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izpildīja piecus metienus pa vārtiem, reizi bloķēja metienu, divreiz pārtvēra ripas, uzvarēja 25% no iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vārtus Pitsburgas vienības labā šajā mačā guva Sems Lafertijs un Kriss Letangs.

“Penguins” ar 32 punktiem 27 spēlēs ir Austrumu konferences sestajā pozīcijā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs 4. decembrī, uzņemot Sentluisas “Blues”.

Tikmēr tā arī pie uzvaras NHL nav ticis Merzļikins, kurš spēlē pret Ņujorkas “Islanders” atvairīja 25 no 27 metieniem.

Kolumbusas “Blue Jackets” 26 spēlēs sakrājusi 26 punktus un ir Austrumu konferences tabulā 13. komanda. Nākamo spēli, visticamāk, ne ar Merzļikinu vārtos, vienība aizvadīs 3. decembrī, uzņemot Arizonas “Coyotes”.