«Laimas» hokejistes pēcspēles metienos uzvar Norvēģijas klubu

SHK "Laima" hokejistes sestdien Liepājā ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Norvēģijas komandu Oslo "Jordal'' Eiropas čempionvienību kausa izcīņas pirmās kārtas turnīra spēlē, liecina organizatoru informācija.

Tāpat kā pirmajā spēlē, kad piektdien ''Laima'' atzina Dānijas komandas Herlevas "Hornets" pārākumu ar 1:3, izcēlās Aija Apsīte, kura guva vārtus gan pamatlaikā, gan realizēja vienīgo pēcspēles metienu.

Spēles gaitā latvietes divreiz izvirzījās vadībā, taču norvēģietes divreiz panāca izlīdzinājumu, turklāt pēdējo reizi trīs minūtes un 38 sekundes līdz pamatlaika beigām, kad savus otros vārtus guva Andrine Furulunda.

Pirmos vārtus ''Laimai'' guva Anna Kubliņa. Pagarinājumā ''Laima'' bija spiesta divas minūtes izturēt skaitlisko mazākumu, kad noraidīta tika Laila Dekmeijere-Trigubova.

Turnīra noslēgumā SHK "Laima" svētdien spēlēs pret Spānijas hokejistēm SAD "Majadahonda", kam pēc divām spēlēm nav punktu. ''Hornets'' ir seši, ''Jordal'' četri, ''Laimai'' divi punkti.

Nākamajā kārtā iekļūs grupas uzvarētājas un trīs labākās otro vietu ieguvējas no četrām grupām.