«Kurbads» ne bez grūtībām Kontinentālā kausa spēlē pieveic «Narva» vienību

Latvijas hokeja čempionvienība HK “Kurbads” Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas noslēdzošajā spēlē ne bez grūtībām ar 2:1 uzvarēja Igaunijas komandu “Narva”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja tieši igauņi – jau 11. spēles minūtē ripu vārtos trieca Aleksandrs Kuzņecovs. Tikai spēles 24. minūtē neizšķirtu panāca Sandis Zolmanis, bet “Kurbadu” vadībā desmit minūtes pirms spēles beigām izvirzīja Toma Bluka vārtu guvums.

Svētdien pirms tam Polijas komanda “GKS Tychy” ar 4:2 uzvarēja Ukrainas komandu “Donbass”.

“Kurbads” iepriekš ar 5:2 uzvarēja “Tychy”, un ar 8:1 sagrāva “Donbass” vienību, jau laikus garantējot uzvaru grupā un tikšanu trešajā kārtā.

Par turnīra labākajiem spēlētājiem tika atzīti "Kurbada” hokejisti. Par labāko vārtsargu tika nosaaukts Uldis Čalpa, labākā aizsarga balvu saņēma Renārs Valters, savukārt par labāko uzbrucēju atzina Mārtiņu Cipuli.

Apļa izspēlē grupas četras komandas noskaidro uzvarētāju, kas mēnesi vēlāk jau nākamajā kārtā Dānijā pret mājiniekiem "Rungsted Ishockey", Lielbritānijas klubu "Sheffield Steelers" un Minskas "Junostj" no Baltkrievijas cīnīsies par vietu četru komandu finālā.