«Kurbads» aizcīnās līdz finālam, HK «Zemgale/LLU» vēl trūkst vienas uzvaras

Svētdien “Optibet” hokeja Virslīgas izslēgšanas turnīrā tika aizvadītas divas spēles, kurās HK “Kurbads” ar 4:2 uzvarēja HK “Liepāja/Optibet”, nodrošinot sev iekļūšanu finālā, savukārt HK “Mogo” cieta kārtējo zaudējumu spēlē ar HK “Zemgale/LLU”, piekāpjoties ar rezultātu 3:4, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to zemgalieši no fināla atrodas vien uzvaras attālumā.

Cīņa starp “Kurbadu” un “Liepāja/Optibet” vienību spēles rezultātu 12. minūtē atklāja Mārtiņš Cipulis, un tikai otrās trešdaļas vidū liepājnieki spēja izlīdzināt rezultātu, kad ar vārtu guvumu atzīmējās Edgars Kulda. Taču pēc dažām minūtēm, pateicoties Aleksandra Galkina vārtu guvumam vairākumā, “Kurbads” atkal izvirzījās vadībā.

Trešajā trešdaļā iespēju nelaida garām Edgars Zolmanis, bet spēles pēdējā minūtē “Kurbada” pārsvaru vēl vairāk palielināja Gatis Gricinskis. Taču septiņas sekundes līdz spēles beigām spēles rezultātu nedaudz samazināja Mārtiņš Oskars Freimanis.

Spēlē starp “Mogo” un “Zemgale/LLU” zemgaliešus spēles astotajā minūtē vadībā izvirzīja baltkrievu leģionārs Ivans Rubčiks, taču trīsarpus minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām rezultātu izlīdzināja Elviss Želubovskis. Taču līdz perioda beigām zemgaliešiem izdevās realizēt vairākumu, ar vārtu guvumu izceļoties Kristapam Milleram.

Otrajā trešdaļā vairākumu izmantoja arī “Mogo”, Želubovskim gūstot jau otros vārtus šajā spēlē. Otrās trešdaļas beigas izvērtās ļoti aizraujošas. Vispirms vairākumu izmantoja Rubčiks, vēlāk Juris Ziemiņš izlīdzināja rezultātu, bet perioda pēdējā minūtē jau trešos vārtu šajā spēlē guva Rubčiks. Spēles pēdējā trešdaļā vārtus gūt neizdevās nevienai no vienībām.

Šobrīd HK “Zemgale/LLU” atrodas vairs tikai uzvaras attālumā no iekļūšanas Virslīgas finālā, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3:2, savukārt ar svētdienas uzvaru “Kurbads” jau ir nodrošinājis vietu finālā, uzvarot liepājniekus sērijā ar 4-1.