Kuldas rezultatīva piespēle veicina «Salavat Julajev» tikšanu KHL konferences finālā

Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas rezultatīva piespēle sestdien veicināja Ufas "Salavat Julajev" uzvaru 3:2 pār Astanas "Baris" un iekļūšanu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences finālā, informēja organizatori. Sērijā līdz četrām uzvarām Ufas klubs bija pārāks ar 4:2.

Kulda konferences pusfināla sērijas pēdējā spēlē skaitliskā vairākuma izspēlē asistēja Igoram Mirnovam, kurš trešā perioda sākumā izvirzīja "Salavat Julajev" vadībā ar 2:1. Mājinieku pārsvaru ar trešajiem vārtiem nostiprināja Antons Sļepiševs, bet pēc Kuldas noraidījuma par ripas izmešanu ārpus laukuma Naidžels Douss "Baris" vienus vārtus atguva.

Laukumā Kulda pavadīja 27 minūtes (26:41), kas bija pārliecinoši lielākais spēles laiks, kā arī viņš trīsreiz meta pa vārtiem.

Austrumu konferences finālā "Salavat Julajev" tiksies ar Magņitogorskas "Metallurg", kas pusfināla sērijā ar 4:0 pieveica Novosibirskas "Sibirj" hokejistus.

Jau vēstīts, ka Rietumu konferences finālā uzbrucēju Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" spēlēs pret Prāgas "Lev". Pirmā spēle paredzēta otrdien.