Kuldas pārstāvētā «Kuņluņ Red Star» atspēlējas, bet papildlaikā piekāpjas CSKA

Artūra Kludas pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Pekinas „Kuņluņ Red Star” pirmdien savās mājās atspēlēja trīs vārtu deficītu, tomēr papildlaikā piekāpās Maskavas CSKA (3:4), liecina organizatoru informācija.

Uzvaru CSKA nodrošināja tikai papildlaika pēdējā sekundē, kad ripu vārtos raidīja Sergejs Šumakovs.

Spēles pirmajā trešdaļā CSKA spēja gūt divus vārtus, bet otrajā periodā visi pārsvaru palielināja līdz trim punktiem. Mača pēdējā trešdaļā „Kuņluņ Red Star” guva trīs vārtus, panākot papildlaiku. Pēdējo vārtu guvumu Pekinas vienība guva nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Kulda laukumā pabija nepilnas 20 minūtes, izceļoties ar vienu spēka paņēmienu.

„Kuņluņ Red Star” ar 15 punktiem deviņās spēlēs atrodas ceturtajā vietā austrumu konferencē.

Tikmēr Vladivostokas „Admiral” bez Oskara Bārtuļa sastāvā savās mājās pēcspēles metienos ar 2:1 pieveica Bratislavas „Slovan”, bet Helsinku „Jokerit” ar 4:2 viesos apspēlēja Habarovskas „Amur”.