Kulda gūst sezonā pirmos vārtus «Salavat Julajev» zaudētā spēlē

Latvijas izlases aizsargs Arturs Kulda trešdien guva sezonā pirmos vārtus, bet viņa pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" ar 2:3 pēcspēles metienos mājās piekāpās Čeļabinskas "Traktor" vienībai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Kulda pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu, tomēr cīņas turpinājumā pārāki bija "Traktor" hokejisti, uzvaru nodrošinot pēcspēles metienos un sagādājot pretiniekiem ceturto neveiksmi pēc kārtas. Kulda spēlēja 20 minūtes (20:10) un divreiz meta pa vārtiem.

Pirms sezonas Kulda uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar Ufas klubu.

Savukārt aizsargs Oskars Bārtulis trešdien ar rezultatīvu piespēli veicināja Astanas "Baris" uzvaru savā laukumā 2:1 pār Toljati "Lada" hokejistiem. Bārtulis rezultatīvi asistēja Konstantīnam Puškarjovam, kurš pirmajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu 1:1. Bārtulis uz ledus pavadīja 20 minūtes (20:22) un viņa rēķinā bija viens metiens pa vārtiem.

"Salavat Julajev" Austrumu konferencē ieņem 4.vietu un par vienu pozīciju apsteidz Astanas klubu.