Kolumbusas «Blue Jackets» zaudē un nonāk soļa attālumā no sezonas beigām

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas "Blue Jackets" pirmdien ar 1:2 piekāpās Tampabejas "Lightning". Arī šoreiz Matīss Edmunds Kivlenieks bija rezerves vārtsargs, kamēr Elvis Merzļikins bija traumēto spēlētāju sarakstā. Sērijā līdz četrām uzvarām "Blue Jackets" atrodas iedzinējos ar 1-3, liecina NHL informācija.

Šajā mačā "Blue Jackets" vārtsargam Jūnasam Korpisalo bija sevi jāpierāda retāk, jo pa viņa vārtiem tika raidīti vien 22 metieni, no kuriem 20 viņš atvairīja.

Visi trīs vārti tika gūti otrajā periodā, vispirms 2:0 pārsvaru iegūstot "Lightning", bet vēlāk Kolumbusas vienībai atstatumu samazinot līdz minimumam.

Pirmie ripu pretinieku vārtos gan nogādāja "Blue Jackets" jau pirmajā trešdaļā, taču Tampabejas treneris pieprasīja tiesnešiem izvērtēt video atkārtojumu, uzskatot, ka bijis zonas pārkāpums. Tiesneši video to saskatīja, un vārtu guvums tika anulēts.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Nākamā spēle komandām paredzēta trešdien.

Jau ziņots, ka Stenlija kausa izcīņas kvalifikācijas kārtā "Blue Jackets" ar 3-2 tika galā ar Toronto "Maple Leafs", savukārt Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" negaidīti apstājās pret Monreālas "Canadiens".