Kolumbusas «Blue Jackets» zaudē piektajā NHL spēlē pēc kārtas, Merzļikins - rezervē

Kolumbusas "Blue Jackets" otrdien mājās ar 1:2 piekāpās Vegasas "Golden Knights" vienībai un cieta neveiksmi jau piektajā spēlē pēc kārtas, bet mājinieku vārtsargs Elvis Merzļikins maču noskatījās no rezervistu soliņa, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

"Blue Jackets" vārtos Jonass Korpisalo atvairīja 23 no 25 metieniem un nopelnīja spēles trešās zvaigznes godu. Savukārt par pirmo zvaigzni atzina abus vārtus uzvarētājiem guvušo Reiliju Smitu, kurš pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu, bet otrajā periodā, komandai spēlējot skaitliskā mazākumā, vēlreiz izvirzīja "Golden Knights" vadībā.

"Blue Jackets" - "Golden Knights" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Laukuma saimniekiem vienīgos vārtus otrajā trešdaļā guva Būns Dženers.

Merzļikins sezonā ir aizvadījis četras spēles, trīs no tām vārtos stājoties mača sākumā. Vidēji spēlē Elvis ir ielaidis 3,91 vārtus, atvairot 88,2 procentus metienu.

Nākamās trīs spēles Kolumbusas klubs aizvadīs izbraukumā, ko sāks ceturtdien pret Arizonas "Coyotes".