Kolumbusas «Blue Jackets» nenotur divu vārtu pārsvaru, pagarinājumā zaudē «Flames»

Latviešu hokeja vārtsargu pārstāvētā Kolumbusas „Blue Jackets” trešdien pagarinājumā viesos ar 2:3 piekāpās Kalgari „Flames”. Vārtu drošība „Blue Jackets” vienībā tika uzticēta somam Jonasam Korpisalo, bet rezervē palika Matīss Edmunds Kivlenieks, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Vēl trešā perioda vidū viesi bija vadībā ar 2:0, tomēr „Flames” vispirms rezultātu izlīdzināja nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kam sekoja uzvara papildlaika pēdējās sekundēs.

Korpisalo šajā spēlē atvairīja 34 no 37 metieniem jeb 91,9 %.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Kalgari „Flames” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

„Blue Jackets” komandai šī bija vienpadsmitā neveiksme pēdējās 13 spēlēs.

Kolumbusā treniņus uz ledus ir atsācis arī Elvis Merzļikins, kurš 25. februārī guva savainojumu.

Pēc 68 spēlēm „Blue Jackets” ar 79 punktiem ieņem sesto vietu NHL Austrumu konferencē. Tomēr latviešu vārtsargu pārstāvētā vienības nav starp savas divīzijas trim labākajām komandā, tādējādi viņi spiesti spēkoties par kādu no divām atlikušajām vietām Stenlija kausa izcīņā. Tāpat ir vērts atzīmēt, ka visi tiešie konkurenti ir aizvadījuši mazāk spēļu nekā „Blue Jackets”.

Nākamo spēli Kolumbusas vienība sestdien aizvadīs Edmontonā pret „Oilers”.

KONTEKSTS:

NHL sacensībās startē 31 komanda, kas sadalīta Austrumu un Rietumu konferencēs. Savukārt katra konference iedalīta divās divīzijās. Izslēgšanas spēļu turnīram jeb Stenlija kausa izcīņai automātiski kvalificējas katras divīzijas trīs labākās komandas. Vēl divas vietas katrā konferencē iegūst divas no atlikušajām komandām, kas sakrājušas visvairāk punktus neatkarīgi no viņu pārstāvētās divīzijas.