Kolumbusas «Blue Jackets» minimāli zaudē un nonāk iedzinējos sērijā

Latviešu vārtsargu pārstāvētā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackts" sestdien ar 2:3 atzina Tampabejas "Lightning" pārākumu Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 2-1 "Lightning" labā, liecina NHL informācija.

Kolumbusai vārtus turpina sargāt Jūnass Korpisalo, kurš iepriekš demonstrējis ļoti augstvērtīgu sniegumu. Soms šajā spēlē atvairīja 31 no 34 metieniem jeb 91,2%.

Rezerves vārtsargs šajā spēlē bija Matīss Edmunds Kivlenieks, kurš izslēgšanas turnīrā vēl nav startējis. Savukārt Elvis Merzļikins kvalifikācijas kārtā iedzīvojās savainojumā, pēc kura nav atgriezies laukumā.

Pirmā perioda izskaņā rezultātu atklāja Tampabeja, bet jau otrās trešdaļas sākum tika atgriezts līdzsvars uz tablo. Līdz otrā perioda izskaņai "Lightnning" spēja ne tikai vadību atgūt, bet arī izvirzīties priekšā ar divu punktu pārsvaru. Pēdējā trešdaļā Kolumbusa vienus vārtus atguva, bet izlīdzināt rezultātu nespēja.

Spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Jau ziņots, ka sērijas pirmais mačs noslēdzās vien piektajā pagarinājumā, uzvaru gūstot favorītiem no Tampabejas. Šī bija visu laiku ceturtā garāka NHL spēle. Savukārt otrajā mačā pārāki bija "Blue Jackets".

Nākamā spēle abām komandām paredzēta pirmdien.