Kolumbusas «Blue Jackets» gūst uzvaru un izlīdzina rezultātu Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā

Kvalifikācijas kārtu pārvarējusi Kolumbusas "Blue Jackets" ceturtdien ar 3:1 pieveica spēcīgo Tampabejas "Lightning", tādējādi tiekot pie pirmā panākuma Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1-1.

Uzvarētāju vārtu drošība atkal tika uzticēta somam Jūnasam Korpisalo, kurš atvairīja 36 no 37 metieniem.

Rezerves vārtsargs šajā spēlē bija Matīss Edmunds Kivlenieks, kamēr savainojumu guvušais Elvis Merzļikins atrodas ārpus pieteikuma.

"Blue Jackets" pa pretinieku vārtiem meta tikai 22 reizes, tomēr trīs metieni atrada ceļu vārtu tīkliņā.

Spēles ievadā Tampabejas klubs atklāja rezultātu, bet līdz pirmā perioda beigām vadībā jau atradās "Blue Jackets". Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās, bet pēdējās divdesmit minūtēs trešos vārtus guva Kolumbusa.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sērijā līdz četrām uzvarām neapšaubāmi favorīti ir Tampabejas "Lightning", tomēr Kolumbusas pārstāvji jau iepriekš pauduši, ka ar komandas spēli un disciplīnu viņi var sagādāt grūtības ikvienai vienībai.

Trešā sērijas spēle paredzēta sestdien.

Jau ziņots, ka "Blue Jackets" ar 3-2 kvalifikācijas kārtā no tālākā turnīra izslēdza Toronto "Maple Leafs".

NHL "burbulī" sezonu turpina katras divīzijas četras spēcīgākās komandas pēc regulārās sezonas rezultātiem, kā arī vēl vēl četras komandas katrā divīzijā, ka pārvarējušas kvalifikācijas kārtu.