Kolumbusas «Blue Jackets» bez Merzļikina pagarinājumā zaudē «Lightning»

Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas „Blue Jackets” ceturtdien ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Tampabejas „Lightning”, liecina NHL informācija. Latviešu vārtsargs šoreiz palika rezervē.

Kolumbusas vārtus šajā spēlē sargāja Jūnass Korpisalo. Somu vārtsargs šajā spēlē atvairīja 34 no 37 metieniem jeb 91,9%.

Līdz šim Korpisalo un Merzļikinam vārtu drošība uzticēta pamīšus.

Spēles rezultātu jau 21. sekundē atklāja „Blue Jackets”. Vadību viņi saglabāja līdz pat otrā perioda izskaņai, kad pusotras minūtes laikā Tampabeja guva divus vārtus. Trešās trešdaļas pirmajā minūtē Kolumbusas komanda vēlreiz atgrieza līdzsvaru uz tablo, taču papildlaikā gala vārds piederēja „Lightning”.

Spēles zīmīgākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tmapabejas vienība šosezon uzvarējusi visās trīs spēlēs.

Atkārtoti abas komandas spēkosies sestdien. Tā būs agrā spēle, kas sāksies jau 21.00 pēc Latvijas laika.

Piecās spēlēs „Blue Jackets” izdevies iekrāt četrus punktus, kas dod sesto vietu NHL Centrālajā divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, nepieciešams ieņemt vismaz ceturto vietu savā divīzijā.

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.