Kolorado «Avalanche» uzvar pagarinājumā un nonāk soļa attālumā no Stenlija kausa

Stenlija kausa izcīņas ceturtajā finālsērijas spēlē trešdien Kolorado "Avalanche" izbraukumā ar 3:2 pagarinājumā pieveica pašreizējos čempionus Tampabejas "Lightning", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-1 Kolorado komandas labā.

"Avalanche" uzvaru pagarinājuma 13. minūtē nodrošināja Nazems Kadri. Viņš arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Kadri vārti radīja nelielu apjukumu, jo ripa iesprūda vārtos starp konstrukciju un tīkliņu. Vien pēc vairākām sekundēm "Avlanche" spēlētāji saprata, ka uzvarējuši mačā.

Kadri uzvaras vārti pagarinājumā

Kolorado komandai šī bija otrā uzvara pagarinājumā, jo arī pirmajā spēlē vienībām nepietika ar 60 minūtēm, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Sērija piektā spēle notiks "Avalanche" mājās Denverā. Šis mačs paredzēts piektdien.

Tampabejas "Lightning" Stenlija kausu izcīnījuši kopumā trīs reizes, turklāt viņi ir pēdējo divu gadu čempioni. Savukārt "Avalanche" par čempioniem kronēti vien divas reizes, turklāt pēdējā no tām bija 2001. gadā.

Jau ziņots, ka Latvijas vienīgais pārstāvis Stenlija kausa izcīņā šogad bija Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" nespēja pārvarēt pirmo kārtu.