Kolorado «Avalanche» sagrauj «Lightning» un divkāršo pārsvaru NHL finālsērijā

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) finālsērijas otrajā spēlē sestdien Kolorado "Avalanche" ar 7:0 sagrāva pašreizējos čempionus Tampabejas "Lightning", liecina līgas informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām Kolorado vienība ir vadībā ar 2-0.

Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Valērijs Ņičuškins un Keils Makars. Savukārt ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Endrjū Kogliano.

Jau spēles 14. minūtē mājinieki spēja gūt trīs vārtu pārsvaru. Otrajā un trešajā periodā viņi tam pievienoja vēl pa diviem vārtiem, savu cietoksni nosargājot neieņemtu.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sērijas trešā un ceturtā spēle plānota Tampabejā. Nākamais mačs paredzēts pirmdien.

Tampabejas "Lightning" Stenlija kausu izcīnījuši kopumā trīs reizes, turklāt viņi ir pēdējo divu gadu čempioni. Savukārt "Avalanche" par čempioniem kronēti vien divas reizes, turklāt pēdējā no tām bija 2001. gadā.

Jau ziņots, ka Latvijas vienīgais pārstāvis Stenlija kausa izcīņā šogad bija Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" nespēja pārvarēt pirmo kārtu.