KNAB nekonstatē balsu pirkšanu par labu Lipmanam Hokeja federācijas prezidenta vēlēšanās

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nav guvis apstiprinājumu tam, ka toreizējais Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans būtu veicis kādus maksājumus, lai LHF prezidenta vēlēšanās iegūtu balsis.

KNAB atbilstoši savai kompetencei izvērtēja informāciju par bijušā LHF prezidenta Lipmana, iespējams, nelikumīgu rīcību, uzpērkot vēlētāju balsis. Pārbaudes laikā netika gūts apstiprinājums tam, ka Lipmans būtu veicis kādus maksājumus, lai vēlēšanās iegūtu balsis, līdz ar to netika gūts apstiprinājums, kas norādītu par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas saistīts ar korupciju, aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Pagājušā gada oktobrī LHF kongresā par jauno organizācijas prezidentu daudziem par pārsteigumu kļuva bijušais premjerministrs Aigars Kalvītis, kuru virzīja cits šī amata kandidāts Viesturs Koziols. Līdz ar to bijušais Latvijas premjerministrs atbildīgajā postenī nomainīja ilggadējo LHF vadītāju Lipmanu.

Lipmans pēc kongresa bija neapmierināts un izteicās: "Apmānīja mani daudzi! Visi tie, kas gāja, tikai lai es pārskaitu naudu. Es klubiem pārskaitīju daudz naudas tikai par to, ka viņi balsos par mani."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti