Sporta studija

Teds Nolans : Es Latvijai atdevu daļu no sevis

Sporta studija

Zvirgzdiņš : Jēkabsone - Žogota spēlēs EČ, ja mēs kvalificēsimies

Kirovs Lipmans : Nolanam es dodu 6 no 10 par darbu

Kirovs Lipmans: Nolanam es dodu 6 no 10 par darbu

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans kopumā atzinīgi vērtē līdzšinējā valstsvienības vadītāja Teda Nolana veikumu, tomēr punktu izteiksmē viņa darbu novērtētu ar sešinieku. Augstāku vērtējumu 10 punktu skalā Nolans nesaņēma, jo trijos pasaules čempionātos neizpildīja LHF uzdevumu. 

Izlase Nolana vadībā divreiz pēc kārtas netika izslēgšanas spēlēs, kā arī šogad, kad uzdevums Minskā bija desmitnieks, arī tas netika sasniegts, Nolana veikumu izvērtēja Lipmans. Viņš atzina, ka Nolans ir viens no visdārgāk izmaksājušajiem izlases treneriem, bet līguma summu nenosauca. Savukārt Nolana palīgu Tomu Kūlenu nosauca par bijušā galvenā trenera aģentu, nevis profesionālu treneri.

Lipmans gan uzsvēra, ka naudas jautājumu nekad nav izvirzījis par galveno, jo hokejā ir daudz līdzekļu ieguldījis. Par Nolana līgumu viņš piekritis uzreiz bez kaulēšanās. 

Nolanam ir cita pieeja nekā treneriem no Krievijas, un šogad izlase bija saliedētāka kā jebkad, sprieda Lipmans. Ar Nolanu abi šķīrušies kā draugi, jo konfliktu nav bijis, taču Lipmans ir neapmierināts, ka treneris apsolījis atbraukt uz pārbaudes spēli pret Krieviju, bet to neizdarīja, pat nepabrīdinot. 

Par jaunu treneri līdz pasaules čempionātam Lipmans nedomāja, jo tas nebūtu korekti. Harijam Vītoliņam līgumu par izlases vadīšanu LHF prezidents būtu gatavs piedāvāt jau tagad, taču uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba un izlases trenera darbu nevar apvienot. Vītoliņš jaunajā sezonā būs Maskavas "Dinamo" galvenais treneris. 

Lipmana sapnis par valstsvienību ir vismaz piecinieks pasaulē, bet par jaunu izlases treneri LHF prezidents cer drīzumā uzklausīt piedāvājumus no aģentiem.

Savukārt par neiegūtajām tiesībām uz pasaules čempionātu 2018.gadā Lipmans teica, ka valdībai un Rīgas vadībai tas bijis vienaldzīgi. Ja nenāks impulss no valdības, pats pēc savas iniciatīvas pēc pasaules čempionāta rīkošanas Lipmans vairs netieksies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti