Ķēniņa «Lausanne» pēdējā minūtē zaudē Šveices čempionātā; Merzļikins uzvar

Latvijas izlases hokejista Ronalda Ķēniņā pārstāvētā „Lausanne” otrdien ar 1:2 Šveices čempionātā piekāpās „Lakers” vienībai, liecina organizatoru informācija. Tikmēr citā mačā vārtsarga Ivara Punnenova „Tigers” ar 3:5 atzina līderes „Biel” pārākumu. Savukārt pie panākuma tika Elvja Merzļikina „Lugano”.

(papildināts ar Merzļikina uzvaru)

Ķēniņš laukumā pabija 19 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Spēles laikā ilgstoši vadībā atradās „Lausanne”, kas izvirzījās līderos pirmās trešdaļas vidū. Trešajā periodā „Lakers” rezultātu izlīdzināja, bet nepilnu pusminūti pirms laika beigām arī guva uzvaras vārtus.

Tikmēr Punnenova „Tigers” četras ripas ielaida 15 minūšu laikā otrajā minūtē, nonākot iedzinējos ar 2:4. Pēdējā trešdaļā vārtus sargāja latvietis, taču arī viņš tika vienreiz pārspēts.

Savukārt „Lugano” ar 6:2 pieveica „Ambri-Piotta”, Merzļikinam atvairot 37 no 39 metieniem.

Pēc sešām spēlēm Punnenova pāri darītāji „Biel” ir līgas līderi ar 15 punktiem. Trašajā vietā ar deviņiem punktiem piecos mačos ir „Lugano”, kamēr Ķēniņa „Lausanne” ar deviņiem punktiem sešās spēlēs ir ceturtā, savukārt „Tigers” ar tikpat punktiem ir septītā.