Kazaņas «Ak Bars» izcīna Gagarina kausu

Svētdien, uzvarot ar 1:0 Maskavas CSKA, Kazaņas “Ak Bars” hokejisti triumfēja Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), izcīnot Gagarina kausu jau trešo reizi vēsturē, liecina organizatoru informācija. Finālsērijā līdz četrām uzvarām, kazaņieši uzvarēja ar 4-1.

“Ak Bars” uzvaru piektajā finālsērijas spēlē nodrošināja Roba Klinkhamera vārtu guvums, kuru izdevās gūt tikai trešās trešdaļas otrajā minūtē, izmantojot vairākumu.

Izšķirošais vārtu guvums

Gagarina kauss saņemts

Pērn pie KHL trofejas – Gagarina kausa – tika Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas “SKA” vienība.

Rīgas “Dinamo” šajā sezonā nespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs jau ceturto gadu pēc kārtas, noslēdzot regulāro čempionātu priekšpēdējā vietā, aiz sevis atstājot vien Hantimansijskas “Jugra” vienību.