Sporta studija

Mārtiņš Pļaviņš: Es turpināšu spēlēt pludmales volejbolu

Sporta studija

Ikauniece - Admidiņa jaunajai sezonai gatvajos Igaunijā pie jaunā trenera Nazarova

Hokeja kongresa kaislības

«Kas jūs tāds esat?», «sauciet policiju» un citas kaislības Hokeja federācijas kongresā

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) kongress aizvadītās nedēļas nogalē beidzās itin miermīlīgi ar varas maiņu, kas pielika punktu Kirova Lipmana ērai un nodrošināja amatu viņa pēctecim LHF vadībā Aigaram Kalvītim. Taču kongresa sākums izvērtās itin vētrains un virmoja kaislības, atskanot gan prasībai pēc policijas, gan dalībnieku vēlmei noskaidrot vienam otra personību.

Katrs slavēja sevi un savus favorītus, turklāt emocijas uzbangoja gan bijušā LHF vadītāja Lipmana atbalstītājiem, gan pretiniekiem, kuri vēlāk balsojumā nodrošināja federācijas vadītāja posteni Kalvītim.

Pēc nesaskaņām kongresa sākumā Lipmans hokeja saimes pārstāvju tikšanās noslēgumā novēlēja veiksmi "Latvijas Gāzes" vadītājam Kalvītim, kuram nu būs jāgādā, lai izpildītu solījumus ieviest federācijā demokrātiskāku pārvaldi un dotu lielākas pilnvaras klubiem. 

LHF biedri piektdien balsojumā atsauca līdzšinējo valdi un notika vēlēšanas, kurās ievēlēja arī tās priekšsēdētāju. Par Kalvīti kā jauno federācijas prezidentu nobalsoja 18 LHF biedri, divi bija pret, bet viens atturējās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti