Karsums un Daugaviņš rezultatīvi Maskavas «Dinamo» hokejistu uzvarā

Mārtiņš Karsums ceturtdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Maskavas "Dinamo" uzvarā 7:3 pār Jaroslavļas "Lokomotiv" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Vēl viens Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš "Dinamo" panākumu veicināja ar rezultatīvu piespēli.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Dinamo" mājās panāca 3:2 pārsvaru un nākamajā spēlē sestdien Jaroslavļā var nodrošināt vietu Rietumu konferences pusfinālā.

Karsums sešas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām pārspēja "Lokomotiv" vārtsargu Kērtisu Senfordu un palielināja "Dinamo" pārsvaru līdz 4:1. Četras minūtes iepriekš Karsums asistēja Jannem Jalasvāram maskaviešu trešo vārtu guvumā. Savukārt Daugaviņš pēdējā perioda sākumā rezultatīvi iesaistījās uzbrukumā, kas beidzās ar Vladimira Brjukvina precīzu metienu un rezultāta pieaugumu līdz 7:1.

Austrumu  konferencē izslēgšanas turnīru turpina divu Latvijas aizsargu pārstāvētie klubi. Artūra Kuldas Ufas "Salavat Julajev" ar 1:3 sērijā ir iedzinējos pret pašreizējiem Gagarina kausa īpašniekiem Magņitogorskas "Metallurg", turpretim Oskara Bārtuļa Astanas "Baris" cīņā pret Omskas apgabala "Avangard" katra komanda ir guvusi pa divām uzvarām - 2:2.