Karsums un Daugaviņš nodrošina Maskavas «Dinamo» uzvaru Astanā

Uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš sestdien iemeta pa vieniem vārtiem un nodrošināja Maskavas "Dinamo" izbraukumā uzvaru 2:1 pār Astanas "Baris" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Abi Latvijas hokejisti bija rezultatīvi otro spēli pēc kārtas.

Karsums otrās trešdaļas sākumā atklāja rezultātu, savukārt Daugaviņš pusotru minūti vēlāk Maskavas kluba pārsvaru divkāršoja. Mājinieki līdz pēdējam pārtraukumam rezultāta starpību vēl samazināja, taču panākt izlīdzinājumu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais klubs nespēja.

Precīzs bija viens no četriem Daugaviņa metieniem, turpretim Karsums pa vārtiem meta trīs reizes un guva savus sezonā otros vārtus. Daugaviņš sezonā 10 spēlēs ir iemetis piecus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.

Galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Dinamo" pēc pieticīgāka sezonas sākuma pēdējās piecās spēlēs ir guvusi uzvaras.

Savukārt Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas ''Lokomotiv'' atlaida galveno treneri Šonu Simpsonu, sestdien informēja KHL. Par "Lokomotiv" galvenā trenera vietas izpildītāju iecēla Anatoliju Homenko.