Karsums un Daugaviņš gūst vārtus «Spartak» uzvarā pār «Admiral»

Latvijas hokejisti Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš pirmdien izcēlās ar vārtu guvumiem, palīdzot viņu pārstāvētajai Maskavas „Spartak” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas mačā ar 4:2 pieveikt Vladivostokas „Admiral”, liecina KHL informācija.

Karsums spēlē ne tikai guva vārtus, bet arī atdeva rezultatīvu piespēli. Viņš uz ledus šajā mača pabija 15 ar pusi minūtes, izpildot vienu metienu un divreiz pielietojot spēka paņēmienus.

Savukārt Daugaviņš, spēlējot teju 16 minūtes, pa vārtiem meta sešas reizes un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Pirmā perioda ievadā maskavieši izvirzījās vadībā, vārtu guvumā asistējot Karsumam. Savukārt otrās trešdaļas ievadā Karsums pats bija precīzs, panākot jau 2:0.

Otrā perioda beigās vienus vārtus „Admiral” atguva, bet trešajā trešdaļā tika panākts izlīdzinājums.

Drīz vien pretinieku vārtsargu pārspēja Daugaviņš, atgriežot vadību „Spartak”, bet vārti neilgi pirms pamatlaika beigām, ļāva gūt komfortablu panākumu ar 4:2.

„Spartak” 30 spēlēs iekrājuši 33 punktus, esot piektā KHL Rietumu konferencē. Divas pozīcijas zemāk atrodas Rīgas „Dinamo”, kas 27 spēlēs tikusi pie 28 punktiem.