Karsums un Daugaviņš ar gūtiem vārtiem veicina Maskavas «Dinamo» uzvaru

Latvijas uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš svētdien guva pa vieniem vārtiem un veicināja Maskavas "Dinamo" uzvaru mājās 4:1 pār Čeļabinskas "Traktor" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Karsums otrajā trešdaļā skaitliskajā vairākumā divkāršoja laukuma saimnieku pārsvaru un panāca 2:0, bet Daugaviņš piecas minūtes pirms cīņas beigām nodrošināja "Dinamo" vadību ar 4:0.

Precīzs bija viens no pieciem Daugaviņa metieniem, savukārt Karsums izmantoja savu vienīgo metienu un guva sezonā pirmos vārtus.

Daugaviņš šosezon septiņās spēlēs ir guvis četrus vārtus, un viņa rēķinā ir arī viena rezultatīva piespēle. Galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Dinamo" ar septiņās spēlēs gūtiem 13 punktiem ieņem 4.vietu Rietumu konferencē.