Karsums KHL izslēgšanas spēles sāk ar vārtu guvumu

Latviešu hokejistu Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” vienība otrdien Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu pirmajā mačā ar 2:0 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA, turklāt viens vārtu guvums tieši Karsuma rēķinā, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu pirmajā trešdaļā, spēlējot vairākumā, atklāja Robins Hanzls, bet Karsums pārsvaru palielināja, arīdzan spēlējot vairākumā, 20 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām. Vairāk vārtu guvuma šajā spēlē nebija, un latviešu pārstāvētā vienība svinēja uzvaru pār SKA, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-0.

Karsums laukumā bija 19 minūtes un 32 sekundes, veicot trīs metienus pa vārtiem, uzvarot astoņus no deviņiem iemetieniem un pielietojot divus spēka paņēmienus. Daugaviņš ir ievietots savainoto spēlētāju sarakstā un šajā spēlē nepiedalījās.

Jau ziņots, ka Rīgas "Dinamo" izslēgšanas spēļu turnīrā neiekļuva, noslēdzot KHL regulāro čempionātu Rietumu konferences tabulā devītajā pozīcijā.