Karsums gūst vārtus Maskavas «Dinamo» zaudētā spēlē

Maskavas “Dinamo” pārstāvošais Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē atzīmējās ar vārtu guvumu, taču tas neglāba komandu no zaudējumu hokeja klubam “Soči”, liecina organizatoru informācija.

Maskavas “Dinamo” piekāpās “Soči” komandai ar rezultātu 1:2, un vienīgais vārtu autors maskaviešu labā bija Karsums. Tieši viņa gols 38. minūtē atklāja spēles rezultātu. Taču spēles trešajā trešdaļā Soču komanda spēja revanšēties un gūt uzvaru.

Šajā sezonā Maskavas “Dinamo” rindās Karsumam divi vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

Šobrīd Maskavas “Dinamo” KHL Rietumu konferences tabukā ar 19 punktiem, kas gūti desmit spēlēs, atrodas ceturtajā pozīcijā.

Jau ziņots, ka Rīgas “Dinamo” ar trim punktiem astoņās spēlēs ir pēdējā vietā ne tikai Rietumu konferencē, bet visā KHL.