Karolīnas «Hurricanes» hokejisti Stenlija kausa izcīņā sasniedz konferences finālu

Karolīnas "Hurricanes" piektdien mājās ar 5:2 uzvarēja Ņujorkas "Islanders" vienību un Stenlija kausa izcīņā iekļuva Austrumu konferences finālā, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Hurricanes" hokejisti bija pārāki ar 4:0.

Rezultātu 19 400 skatītāju vērotajā sērijas ceturtajā spēlē atklāja "Islanders", tomēr vēl līdz pirmajam pārtraukumam Karolīnas klubs panāca neizšķirtu un otrajā periodā nodrošināja 4:1 pārsvaru, ko pēdējā trešdaļā vēl palielināja.

Cīņā par iekļūšanu Stenlija kausa finālā "Hurricanes" tiksies ar Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētās Kolumbusas "Blue Jackets" un Bostonas "Bruins" dueļa uzvarētājiem. Otrā pusfinālā Austrumu konferencē rezultāts sērijā ir 2:2 un nākamo maču abas komandas aizvadīs sestdien.

Savukārt Rietumu konferencē tuvu iekļūšanai finālā ir Dalasas "Stars", kas sērijā panākusi 3:2 pārsvaru pret Sentluisas "Blues". Otrā pusfinālā Rietumos neizšķirts 2:2 ir Kolorādo "Avalanche" un Sanhosē "Sharks" duelī.