Kanādas izlase sagrauj Krievijas hokejistus U-20 pasaules čempionāta pusfinālā

Kanādas un ASV hokejisti pēc pirmdien pusfinālos gūtām uzvarām nodrošināja dalību U-20 pasaules čempionāta titula mačā, liecina rīkotāju informācija. Pašreizējie titula īpašnieki Kanādas hokejisti pusfinālā ar 5:0 atstāja sausā Krieviju, savukārt ASV spēles izskaņā nodrošināja uzvaru 4:3 pār Somiju.

Devons Levi nosargāja Kanādas vārtus neskartus, atvairot 27 metienus. Jau otrajā spēlē pēc kārtas Levi neielaida nevienu ripu.

Kanādas - Krievijas spēles epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt otrajā pusfinālā Somijas izlase vēlreiz apliecināja cīnītāju raksturu, trešajā periodā atspēlējot divu vārtu deficītu un panākot neizšķirtu 3:3, tomēr mača priekšpēdējā minūtē Arturs Kalijevs guva amerikāņiem uzvaras vārtus.

ASV - Somijas spēles epizodes

Finālspēles par medaļām Edmontonā paredzētas otrdien, 5.janvārī. Pusfinālu zaudētāji tiksies spēlē par bronzas medaļām.

Pandēmijas radītā apdraudējuma dēļ nenotika U-20 pasaules čempionāts pirmās divīzijas A grupā, kur bija paredzēta Latvijas izlases dalība. U-20 turnīru pirmās divīzijas A grupā bija plānots aizvadīt decembra vidū Dānijas pilsētā Horsholmā, piedaloties arī Baltkrievijas, Ungārijas, Kazahstānas un Norvēģijas junioriem, kā arī mājiniekiem dāņiem. Pirmās divīzijas A grupā komandas cīnās par iekļūšanu spēcīgāko valstu turnīrā.

Tā kā pirmās divīzijas A grupā neviens nenopelnīja ceļazīmi "uz augšu", neviena komanda arī nezaudēja vietu elites grupā.