Kanādas hokejisti U-20 pasaules čempionāta fināla pēdējās minūtēs pieveic zviedrus

Kanādas U-20 hokeja izlase piektdien ar rezultātu 3:1 mača pēdējās divās minūtēs pārspēja Zviedrijas vienaudžu komandu, kļūstot par attiecīgās vecuma grupas pasaules čempioniem, liecina Starptautiskās Hokeja federācijas informācija.

Kanādas izlasei šis bija septītais U-20 pasaules čempionu tituls.

Pirmajās divdesmit minūtēs nevienai no vienībām vārtus gūt neizdevās. Otrās trešdaļas sākumā kanādieši atklāja rezultātu.  Spēles otrajā pusē zviedriem rezultātu izdevās izlīdzināt, turklāt to paveicot, spēlējot skaitliskajā mazākumā.

Uzvaras vārtus kanādieši guva vien 100 sekundes pirms pamatlaika beigām. Cenšoties atspēlēties, Zviedrijas izlases vārtsargu aizstāja sestais laukuma spēlētājs, ko izmantoja kanādieši, gūstot trešos vārtus.

Bronzas godalgas ieguva mājinieki ASV, kas ar 9:3 pārspēja Čehijas hokejistus.