Kanādas hokejisti pirmajā Pasaules kausa finālspēlē uzvar Eiropu

Brīnums nenotika - otrdien Kanādā notiekošajā pasaules kausa hokejā pirmajā finālspēlē par turnīra favorītu uzskatītā Kanāda pārliecinoši ar 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) uzvarēja Eiropas izlasi, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles trešdaļā jau trešajā minūtē rezultātu atklāja Breds Maršāns, pateicoties Patrīsa Beržerona un Sidnija Krosbija piespēlēm, bet nepilnas sešas minūtes līdz perioda beigām ar vārtu guvumu izcēlās Stīvens Stemkoss.

Taču otrajā trešdaļā Eiropai izdevās samazināt vārtu starpību – precīzs bija Tomāšs Tatars – slovāku uzbrucējs, kurš ar divu vārtu guvumu palīdzēja izraut Eiropai tik svarīgo uzvaru pusfinālā pār Zviedriju.

Pie trešo vārtu guvuma Kanāda tika trešā perioda vidū, kad vārtus guva Patrīss Beržerons, asistējot Krosbijam un pirmo vārtu autoram Maršānam.

Pasaules kausa ieguvējs tiks noskaidrots pēc finālsērijas, kura ilgst līdz divām uzvarām. Nākamā spēle jau ceturtdien.