Kalvis Ozols: Katrs, kurš spēlē hokeju, grib spēlēt izlasē

Latvieša hokeja aizsargs Kalvis Ozols, kurš aizvadīja treniņus kopā ar izlasi, bet līdzi vienībai uz pārbaudes turnīru Francijā nedevās, Latvijas radio raidījumā „Piespēle” norādīja, ka drīzumā cer iekļūt izlases sastāvā.

Pēc uzaicinājuma uz treniņiem 24 gadus vecais hokejists ne mirkli nešaubījās par lēmumu. „Piedāvāja uzspēlēt. Atbildēju: „Kurš negribētu?” Ilgi gaidīta šāda iespēja, jāizmanto tikai,” teica spēlētājs.

Kalvis Ozols, hokejs NorvēģijāMārtiņš Kļavenieks

  Ozols arī pozitīvi izteicās par Latvijas izlases vadītāja Boba Hārtlija treniņiem. „Intensīvi, pievērš katrai detaļai uzmanību, izstāsta visas mazās nianses,” norādīja spēlētājs, minot, ka daļa lietas jau ir zināmas, tomēr treneris akcentē svarīgāko.

  Pagājušo pasaules čempionātu Ozols pavadīja mājās pie televizora ekrāna, bet jau pavasarī cer pārstāvēt Latvijas izlasi. „Katrs, kurš spēlē hokeju, grib spēlēt izlasē,” teica spēlētājs. „Pārstāvēt savu valstu ir ne tikai gods sev, bet arī vecāki var lepoties,” viņš turpināja.

  Ozols iepriekš spēlējis arī Rumānija un Polijā, bet tagad Norvēģijas komandā. „Katrā valstī bijis savādāks stils,” teica spēlētājs, minot, ka līmenis šeit ir augstāks. Viņš arī uzsver, ka katru reizi jaunā vietā ir jāpielāgojas pie jauna spēles stila.

  Latvietis informē, ka vienmēr bijis profesionāli un papildus nav strādājis. Lai gan Norvēģija ir dārga zeme hokejists zina veidu kā ietaupīt. „Mums pilsēta ir tuvu zviedriem, braucam uz Zviedriju uz robežu. Tur ir speciāli uztaisīti lielie veikali, ” sacīja Ozols, norādot, ka tur produkti maksā divas reizes lētāk.

  Ozolam dzīvošanu nodrošina Klubs. „Mēs dzīvojam ļoti tuvu arēnai,” teica aizsargs, minot, ka nepieciešamas vien divas minūtes, lai tur nokļūtu, ejot ar kājām. „Pilsēta mums diezgan skaista, pretī kalni. Skaisti, it īpaši tad, kad tumsa nāk ar visām gaismām,” stāsta hokejists. Viņš atzīst, ka pilsētā tomēr populārāks ir futbols. „Sāksim izkonkurēt, aizies labāk tā sezona,” teica Ozols, norādot, ka jau ir labs skatītāju apmeklējums.

  Spēlētājs arī stāstīja, ka klubam uzreiz radās papildu interese, kad Ozolu izsauca uz izlasi. Klubs arī to uzreiz izplatījis tālāk, tādejādi piesaistot papildus uzmanību un reklamējoties, uzskata Latvietis.

  Jau iepriekš tika ziņots, ka Latvijas valstsvienība Francijā izcīnīja uzvaras visās trijās spēlēs.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Hokejs
  Sports
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti