ASV - Latvija. Intervija ar Ralfu Freibergu pēc 2.trešdaļas

Hokejs

ASV - Latvija. Intervija ar Renāru Krastenbergu pēc spēles

ASV - Latvija. Intervija ar Rodrigo Ābolu pēc spēles

Izlases uzbrucējs Ābols: NHL līmeņa pretinieki mācēja izmantot mūsu kļūdas

Kļūdas aizsardzībā Latvijas un ASV spēlē pasaules čempionātā pieļāva abas komandas, tomēr augstākas meistarības dēļ tās izmantoja pretinieki, pēc zaudējuma "Arēnā Rīga" aizvadītajā mačā intervijā Latvijas Televīzijā teica mājinieku uzbrucējs Rodrigo Ābols.

ASV izlasē ir pulcēti Nacionālās hokeja līgas (NHL) līmeņa spēlētāji, kuri apliecināja savas prasmes, turpretim Latvijas izlase pretinieku par kļūdām nesodīja, sacīja Ābols.

"Ļoti labi sagrozīja karuseli divas reizes, mēs mazliet pazaudējām pozīcijas un uzreiz tikām sodīti," teica Ābols. "

Viņš piebilda, ka trešajā periodā jau izdevās labāka spēle, un tas stiprina cerības uz labāku turpinājumu nākamajā spēlē.

Intervija ar Lauri Dārziņu

Pretinieku meistarību uzteica arī uzbrucējs Lauris Dārziņš, sakot, ka bija nogriežņi, kad Latvijai spēle izdevās, bet ne visas 60 minūtes, tādēļ uzvara tika pretiniekiem. Abas komandas mūsdienu hokejā mēģināja uzspiest savu spēles ritējumu, un otrajā trešdaļā amerikāņiem tas izdevās labāk, kas viņiem nodrošināja uzvaru, paskaidroja Dārziņš.

"Mūsdienu hokejs ir tāds, ka diži neskaties, ko darīs. Ej un močī, mēģini savu līniju lauzt," teica Dārziņš. "Kaut kādā nogrieznī tas izdevās, bet ne visas 60 minūtes, tādēļ rezultāta ziņā bišķi atpalikām."

Dārziņš asistēja Latvijas pirmo vārtu guvumā un ar summā iekrātiem 39 punktiem kļuva par Latvijas izlasē rezultatīvāko spēlētāju pasaules čempionātos. Izvirzīšanos līderos Dārziņš nosauca par lielu godu, jo sarakstā ir daudzi izcili spēlētāji, kam viņš ir sekojis kopš bērnības.

Intervija ar Renāru Krastenbergu

Savukārt par mačā labāko Latvijas izlasē nosauktais uzbrucējs Renārs Krastenbergs atzina, ka amerikāņi labi aizvadīja otro trešdaļu, kurā izmantoja savas iespējas un iekrāja izšķirošo pārsvaru. Valstsvienības debitants piebilda, ka komanda ļoti grib redzēt savus fanus arēnā, kas komandai sniegtu tik vajadzīgo atbalstu.

Jau vēstīts, ka ASV izlase Latvijas hokejistus uzvarēja ar rezultātu 4:2. Nākamā no grupā atlikušajām trijām spēlēm Latvijas izlase aizvadīs piektdien vakarā pret Norvēģiju. Pēdējās spēles grupā līdz 1. jūnijam būs pret Somiju un Vāciju.

Pasaules čempionāts Rīgā ilgs līdz 6. jūnijam.