Indrašis un Maskavas «Dinamo» piedzīvo minimālu zaudējumu KHL mačā

Latvijas izlases hokejista Mika Indraša pārstāvētā Maskavas „Dinamo” sestdien ar 1:2 piekāpās Magņitogorskas „Metallurg”, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Indrašis laukumā pabija teju 19 minūtes, kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat viņš uzvarēja septiņos no divpadsmit iemetieniem.

Mača otrajā minūtē rezultātu atklāja „Dinamo”, taču tupinājumā divas ripas nonāca viesu vārtos.

Šosezon Indrašis 23 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Pēc 23 spēlēm Maskavas „Dinamo” ar 17 punktiem ir desmitie KHL rietumos, savukārt Rīgas „Dinamo” ar 19 punktiem 22 mačos balansē uz izslēgšanas spēļu robežas astotajā vietā.