Indrašis ar diviem gūtiem vārtiem palīdz Bārtuli uzaicinājušajai Maskavas «Dinamo»

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis sestdien guva divus vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kaldinādams Maskavas "Dinamo" uzvaru. Maskavieši savā laukumā ar rezultātu 3:0 pārspēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik", pārtraucot piecu zaudējumu sēriju.

(papildināts ar informāciju par Oskaru Bārtuli)
Mača rezultāts tika atklāts nepilnas divarpus minūtes pirms pirmā perioda beigām, kad Indrašis izgāja viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu un raidīja ripu tīklā. Otrā perioda vidū Dmitrijs Kagarlickis dubultoja mājinieku pārsvaru, bet trešo reizi ripa "Ņeftehimik" vārtos ielidoja pusotru minūti pirms finālsvilpes, kad Indrašis ripu raidīja tukšā pretinieku cietoksnī.

Latviešu uzbrucējs šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā sešas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus metienus un izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu.

Viņš šajā sezonā 15 spēlēs guvis sešus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Maskavas "Dinamo" sestdien informēja par bijušā Latvijas hokejista Oskara Bārtuļa piesaistīšanu uz pārbaudes laiku. Indrašis pēc sestdien aizvadītās spēles teica, ka priecājas redzēt komandā Bārtuli, ar kuru jau vairākus gadus ir pazīstams, vēstīja aģentūra RIAN.

Jūnija sākumā kļuva zināms, ka Bārtulis kļuvis par Krievijas pilsoni, līdz ar to viņš KHL vairs nav leģionāra statusā.

Citā mačā ar rezultatīvu piespēli izcēlās Kaspars Daugaviņš, bet viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Spartak" savā laukumā ar rezultātu 2:3 piekāpās Maskavas apgabala "Vitjaz" hokejistiem.

Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli izcēlās trešā perioda vidū, kad Vladislavam Provoļņevam palīdzēja panākt 1:1.

Viņš šajā duelī nospēlēja 20 minūtes un 32 sekundes, vienu reizi metot pa vārtiem, bloķējot vienu metienu un uzvarot divos no četriem iemetieniem. Tikmēr Karsums 15 minūtēs un 51 sekundē uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un tika pie divām soda minūtēm.

Daugaviņš šosezon 14 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles, kamēr Karsums tikpat mačos iemetis trīs vārtus un asistējis divos rezultatīvos uzbrukumos.

Tikmēr uzvaru sestdien izcīnīja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas "Severstaļ", kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 apspēlēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

Kulda 19 minūtēs un piecās sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu raidījumu. Viņš šajā sezonā 15 spēlēs guvis divus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku "Jokerit" savā laukumā ar rezultātu 2:6 piekāpās Sanktpēterburgas SKA hokejistiem.

Maču "Jokerit" vārtos iesāka amerikānis Raiens Zapolskis, kurš pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem otrā perioda 12.minūtē tika nomainīts, cietoksnī stājoties Kalniņam. Latvietis atlikušajās 28 minūtēs atvairīja 16 no 18 pretinieku mestajām ripām.

Rietumu konferences vadībā ar 23 punktiem 14 spēlēs ir SKA, kamēr "Jokerit" 13 mačos tikusi pie 20 punktiem un ir trešā. Piekto vietu ar 15 punktiem ieņem Maskavas "Spartak", astotā ar 13 punktiem ir Rīgas "Dinamo", bet turpat aiz Latvijas kluba ar 12 punktiem ir "Severstaļ" un ar 11 punktiem - Maskavas "Dinamo".

Savukārt Austrumu konferencē Jekaterinburgas "Avtomobilist" ir maksimāli iespējamie 28 punkti 14 mačos, bet 24 punkti 13 spēlēs ir Omskas "Avangard", kuru vada Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 25 komandas - 12 Rietumu un 13 Austrumu konferencē.

Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 62 spēlēm, kas ir jauns līgas rekords, jo līdz šim vairāk par 60 spēlēm sezonā vienai vienībai nav bijis.