Indrašim vārti un piespēle Maskavas «Dinamo» zaudētā KHL spēlē

Uzbrucējs Miks Indrašis ceturtdien guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, bet viņa pārstāvētā Maskavas "Dinamo" viesos ar 5:6 pagarinājumā zaudēja Magņitogorskas "Metallurg" vienībai, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Indrašis 12.minūtē no vērtu priekšas panāca neizšķirtu 1:1, bet pēc viņa piespēles astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāta līdzsvaru 5:5 panāca Vadims Šipačevs. Pagarinājumā "Metallurg" uzvaru nodrošināja savulaik Rīgas "Dinamo" spēlējušais Mets Elisons.

Laukumā pavadītajās 19 minūtēs (19:28) Indrašis septiņas reizes meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja divu minūšu sodu. Indrašis šosezon 11 spēlēs ir iemetis četrus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.

Savukārt Rīgas "Dinamo" ceturtdien uzņem HK "Soči" hokejistus.